Pix4D Kullanıcı Çalıştayı 10-11 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşecek!

0
534
Pix4d Kullanıcı Çalıştayı 10-11 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşecek!

Endüstriyel çözümler ve haritacılık alanında, drone pilotları için pek çok yenilik ve kullanıcılar için kolaylıklar sunan yazılım, 10-11 Mayıs tarihleri arasında Marmara Hotel’de düzenlenecek olan çalıştayda pek çok alanda yaşanan yenilikleri ayrıntılı bir şekilde katılımcılara sunacak ve Pix4D Kullanım Uzmanlığı sertifikası alarak:

  • Mükemmel görüntü elde etme iş akışı için en iyi uçuş planını tasarlayabileceksiniz.
  • Hibrit çözümlerimizi (mobil + bulut + masaüstü) öğreneceksiniz. Sonuçlarınızı daha iyi ve kusursuz hale getirebileceksiniz.
  • En iyi uygulamaları belirleyip, müşterilerinizle sonuçları paylaşabileceksiniz.

İnsansız Hava Aracı verilerini kusursuz işlemek için önemli bir araç olan etkinlikte, fotogrametri teorisi başta olmak üzere, çok fazla pratik ve alıştırma yaparak kullanım hakkında tecrübe kazanabileceksiniz.

Etkinlikte ayrıca, Nokta bulutu, Sayısal Yüzey ve Arazi Modeli, Ortofoto, 3 Boyutlu Model ve Sayısal Harita üretmek için görüntüleri kullanan profesyonel fotogrametri yazılımları hakkında da bilgiler verilecektir. Buna ek olarak etkinliğe katılan kullanıcıların yıllık lisans satın alımı durumunda çalıştay ücreti olarak ödenen bedel indirim olarak yansıtılacaktır.

Çalıştaydan kullanıcı yorumları

Bir önceki çalıştay hakkında yorum yapan Bosys Technologies çalışanı Osama Saadeldin; “Pix4D çalıştayı, yazılım hakkındaki bilgilerimi doğrulamama, gelecekteki projeler için iş akışlarımıza entegre edebileceğimiz önemli ipuçları ve püf noktaları öğrenmemde yardımcı oldu. Bu eğitim, herkesin takip ettiği ve müşterilerimize sunmak için tutarlı bir ürün elde etmeye dayanan en iyi uygulama çerçevesini oluşturmanıza yardımcı olacaktır.” şeklinde konuştu.

Pix4D Kullanıcı Çalıştayı adresi ve fiyatı

Gümüşsuyu Mahallesi, Taksim Meydani/Osmanlı Sokak 1/B adresinde Marmara Hotel’de yapılacak olan etkinliğin katılım ücreti 500 dolar olarak açıklandı. Etkinliğe kayıtları buradan gerçekleştirebilirsiniz.