Mavic 2 Enterprise versiyonunun yeni fotoğrafı DJI Almanya sitesinde yayınlandı!

0
802
Mavic 2 Enterprise dronedestek.com

Mavic 2 Enterprise versiyonun sızan fotoğraflarının ardından, şimdi de DJI Almanya web sitesinde, yanlışlıkla olduğu düşünülen bir fotoğraf yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde Çinli drone üreticisi DJI, ünlü satış kanalı Argos üzerinden iki yeni Mavic Pro’yu yayınlamıştı. DJI’ın yakın bir zaman içerisinde Mavic 2 Enterprise drone modeline ait bilgileri de kullanıcılar ile paylaşacağı tahmin ediliyor.

Mavic 2 Enterprise dronedestek.com

Mavic 2 Enterprise sızıntıları devam ediyor

Mavic 2 Enterprise versiyonunun fotoğrafları web sitesinde Mavic Air’ın yer aldığı sayfada görüntülendi. Fotoğraf beklenen ürün ile neredeyse tıpa tıp uyuyor. Ancak fotoğrafta daha önce görülmeyen alt kısım da görülebiliyor. İki ön bacağın sonunda kırmızı LED ışıklar (mevcut Mavic Pro ile aynı konumda fakat farklı bir şekilde) yer alıyor. Geçerli versiyonda bir adet yeşil LED ışık yerine arka bölümde yeşil LED var. Gimbal ise dün yayınlanan Argos katoloğundaki DJI Mavic 2 Zoom versiyonuyla aynı görünüyor. Ayrıca, yeni drone üzerindeki bacakların katlanma mekanizmasının mevcut Mavic Pro‘ya çok benzediğini görebiliyoruz.

Mavic 2 Enterprise dronedestek.com

Söylentiye göre değiştirilebilir kamera / gimbal parçalarına gelince; bu fotoğrafa göre böyle bir seçeneğin mevcut olup olmadığı konusunda bir yorum yapmak zor. Yan tarafındaki hava delikleri sadece görsel amaçlı yapılmış olabilir. Fotoğrafta ayrıca bataryanın yan tarafında serbest bırakma düğmesi olduğunu görüyoruz.